Jump to content

Rolling Quartz to południowokoreańska rockowa grupa, która podbiła serca fanów swoją energią, talentem i niezwykłą pasją do muzyki. Zespół został założony w 2019 roku, a od tamtej pory odnosi sukcesy na scenie muzycznej Korei Południowej i za granicą.

Historia Rolling Quartz zaczyna się od czterech niezwykle zdolnych młodych kobiet, które łączyła miłość do rocka i determinacja, by podbić światową scenę muzyczną. Skład zespołu początkowo składał się z członkiń: Jayoung Lee (wokal), Hyunjung Shim (gitara), Yeongeun Kim (bas) i Hyunjoon Kim (perkusja). Każda z tych artystek przynosiła coś wyjątkowego do zespołu, tworząc unikalny dźwięk Rolling Quartz.

Podczas swoich początkowych lat zespół Rolling Quartz pracował nad doskonaleniem swojego warsztatu muzycznego, występując na różnych lokalnych koncertach i festiwalach. Ich utalentowani członkowie zdobywali doświadczenie i budowali swoją reputację jako obiecujący zespół rockowy.

W 2020 roku Rolling Quartz zrobił pierwszy krok na drodze do rockowej doskonałości, wydając swój debiutancki singiel zatytułowany "Blaze". To wydawnictwo okazało się być przełomem w ich karierze i zyskało szerokie uznanie zarówno w kraju, jak i poza granicami Korei Południowej.

"Blaze" to piosenka o mocy i determinacji, z niezwykle energetycznym brzmieniem gitary i potężnym wokalem Jayoung Lee. Teledysk do utworu zyskał miliony wyświetleń na platformach streamingowych, a piosenka zdobyła popularność wśród miłośników muzyki rockowej na całym świecie.

Po debiutanckim sukcesie Rolling Quartz kontynuował pracę nad swoją muzyką, wydając kolejne single i albumy. Każde ich wydawnictwo charakteryzuje się oryginalnymi tekstami, wspaniałymi aranżacjami muzycznymi i niesamowitym zaangażowaniem w wykonanie.

Zespół szybko zyskał międzynarodowe uznanie i zaczęli występować na scenach poza granicami Korei Południowej, zdobywając fanów na całym świecie. Ich koncerty na żywo są znane z niesamowitej energii i połączenia z publicznością.

 Share


×
×
  • Create New...