Jump to content

(G)I-DLE zostało założone przez agencję Cube Entertainment, jedną z wiodących firm w branży rozrywkowej w Korei Południowej. Grupa zadebiutowała 2 maja 2018 roku i od samego początku zyskała spore zainteresowanie fanów K-popu.

Skład:

Zespół składa się z pięciu utalentowanych i pełnych pasji członkiń:

Jeon Soyeon - liderka grupy, raperka, wokalistka i producentka muzyczna. Zdobyła popularność jako uczestniczka programu "Produce 101" oraz "Unpretty Rapstar" przed dołączeniem do (G)I-DLE.

Miyeon - główna wokalistka, która w przeszłości była stażystką w YG Entertainment i zyskała uznanie w show "Produce 101".

Minnie - wokalistka, która pochodzi z Tajlandii i ma korzenie amerykańskie. Jest znana ze swojego charakterystycznego stylu wokalnego.

Soojin - wokalistka i tancerka, która zyskała rozpoznawalność dzięki swojemu talentowi scenicznemu i charyzmie.

Soyeon - wokalistka, tancerka i maknae (najmłodsza w grupie). Jest również uznaną raperką i autorką tekstów.

Po debiucie, (G)I-DLE zdobyło ogromną popularność zarówno w Korei Południowej, jak i za granicą, dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi muzycznemu i niepowtarzalnym konceptom. Ich pierwszy singel "LATATA" zyskał uznanie wśród fanów K-popu, ugruntowując pozycję grupy na rynku muzycznym.

(G)I-DLE zyskało wiele nagród i wyróżnień, w tym prestiżowe tytuły, takie jak "Rookie of the Year" podczas różnych ceremonii muzycznych. Ich utwory charakteryzują się zróżnicowanym brzmieniem i głębokimi tekstami, które poruszają różnorodne tematy społeczne.

Grupa (G)I-DLE słynie z eksperymentowania z różnorodnymi stylami muzycznymi, integrując elementy popu, hip-hopu, muzyki elektronicznej i etnicznych dźwięków. Ich energetyczne występy sceniczne oraz wysoka jakość wokalu i choreografii przyczyniły się do ugruntowania pozycji grupy na arenie międzynarodowej.

Dzięki starannemu rozwojowi kariery i nieustannej pracy nad jakością swojej muzyki, (G)I-DLE zdobyło szerokie uznanie na całym świecie. Grupa ma liczne fankluby i aktywnie angażuje się w interakcje z fanami, co dodatkowo wzmacnia więź między zespołem a społecznością fanów.

(G)I-DLE to zespół, który przedefiniował standardy w świecie K-popu, łącząc nowatorski styl muzyczny, talent oraz oryginalne podejście do sztuki. Ich nieustająca determinacja i praca zdobyły im miejsce w czołówce międzynarodowej sceny muzycznej, a ich przyszłość wydaje się obiecująca, obierając kurs na dalsze osiągnięcia i rozkwit kariery.

 Share


×
×
  • Create New...