Jump to content

 

 

WOODZ, właśc. Cho Seung-youn, urodzony 5 sierpnia 1996 roku w Korei Południowej, to wszechstronny artysta znany ze swoich umiejętności jako wokalista, autor tekstów, raper i producent. Jego kariera obejmuje zarówno działalność w zespołach muzycznych, jak i solową, zyskując uznanie publiczności swoim niepowtarzalnym stylem muzycznym i niewątpliwym talentem.

Seung-youn rozpoczął swoją przygodę z muzyką w młodym wieku. Jego pasja do sztuki wyrosła z fascynacji dźwiękiem i rytmem. Już we wczesnych latach życia zaczął eksperymentować z różnymi instrumentami i technikami wokalnymi. To właśnie wtedy zapłonęła w nim miłość do muzyki, która towarzyszyła mu przez całe życie.

Jego droga do sławy rozpoczęła się, gdy dołączył do różnych programów telewizyjnych, które promują utalentowanych młodych artystów. Swoją karierę zapoczątkował jako uczestnik popularnego programu survivalowego "Produce X 101", gdzie zdobył szerokie uznanie publiczności swoim charakterystycznym stylem i umiejętnościami wokalnymi.

Po programie "Produce X 101" dołączył do zespołu muzycznego X1, który powstał w wyniku programu. Zespół szybko zyskał popularność, jednak z powodu różnych kontrowersji związanych z procesem ich powstania, zakończył swoją działalność.

Po rozwiązaniu X1, Cho Seung-youn postanowił skoncentrować się na swojej karierze solowej pod pseudonimem WOODZ. Jego debiutancki singel "Equal" został bardzo dobrze przyjęty przez fanów i krytyków muzycznych, zapewniając mu solidną pozycję w branży muzycznej.

WOODZ jest znany ze swojego oryginalnego stylu muzycznego, który oscyluje między różnymi gatunkami, takimi jak pop, R&B, hip-hop i elektronika. Jego teksty często dotykają głębokich tematów, ukazując różne aspekty ludzkiego życia i emocji.

 

 

 Share


×
×
  • Create New...