Jump to content

Black On, urodzony 8 lutego w Korei Południowej to producent oraz raper spod X Universe agency. 

Swoją przygodę zaczął jako trainee pod YG entertainment i był tam przez ponad trzy lata, jednak stwierdził, że jego talent byłby zbyt ograniczony w grupie i o wiele lepiej ukaże swoje kolory jako solista. Już wtedy zaczynał pisać swoje własne utwory i rozwijał grę na różnych instrumentach np. na pianinie. 

W 2020 r. rozpoczął swoją kariere jako solista Timexxone (T-One) z single albumem Time to Begin, jednak w 2021 r. zdecydował się na zmianę pseudonimu na Black On, gdzie Black oznacza wartość elegancji, a On nowy początek osiągania marzeń. Niedługo po zmianie ogłosił nazwę swojego fandomu, którą jest "Angels".

W listopadzie 2021 r. Black On rozpoczął serie fanmeetingów - i online, i offline! Jego fanbase jest głównie międzynarodowy, więc mogliśmy go ujrzeć w takich państwach jak Stany Zjednoczone czy Niemcy!

31 lipca 2022 r. artysta wydaje pierwszą i na ten moment najważniejszą ep'ke w swojej karierze, czyli The 7 Stories Inside Me oraz teledysk do tytułowej piosenki "SRR". Album jest ważny dla Black On'a, gdyż opowiada w nim 7 historii, a samo wyprodukowanie go zajeło 7 miesięcy. Tytułowa nuta "SRR" ukazuje, jak dobrze artysta śpiewa, pomimo bycia raperem.

W tym samym roku dostajemy dopełnienie pierwszej ep'ki czyli album COLD SILENCE, gdzie nie licząc piosenek z poprzedniego albumu, pojawiają się takie utwory jak Fairy Tale oraz FAKE WINTER.

Na początku 2023 r. artysta wydaje krótki singiel "Valley of Heart", a w czerwcu tego samego roku wydaje kolejny album LOV=, gdzie Black On opowiada o różnych rodzajach miłości, i tych pozytywnych, i tych negatywnych, a cały album kończy się piosenką Love doesn't suit me.

Ostatnią jego aktywnością było wydanie singla RISE, gdzie możemy usłyszeć dwie nowe piosenki - WE DON'T STOP oraz BLACK HOLE, z czego do tej pierwszej został wydany teledysk.

Mimo niewielkiego fanbase Black On nigdy nie był wyczerpany swoją pracą, wręcz stara się pracować jeszcze ciężej, by większa ilość osób miała okazje usłyszeć jego kawałki. Jego teksty dotykają różnych tematów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. 

  • Super 1
 Share


×
×
  • Create New...