Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

PIXY


Baka
 Share

Recommended Posts

PIXY


Zespół PIXY to jedna z najciekawszych grup muzycznych na współczesnej scenie K-pop. Choć może nieco mniej znana niż niektóre megagwiazdy tego gatunku, to historia i talent członków tej grupy zasługują na uwagę.

Zespół PIXY zadebiutował oficjalnie 24 lutego 2020 roku, co oznacza, że był to dość młody debiut w światku K-popu. Grupa została założona przez wytwórnię Allart Entertainment, która postawiła na koncepcję "fantasy". To oznaczało, że od samego początku PIXY miało skupić się na tworzeniu nie tylko muzyki, ale i opowieści, która towarzyszy ich utworom.

W skład oryginalnego składu wchodziły następujące członkinie: Ella, Satbyeol, Dajeong, Sua, Daun, i zaskakująco młoda maknae – Zoa, która miała zaledwie 15 lat w czasie debiutu. To zestawienie członkiń dało zespolowi PIXY charakterystyczny i różnorodny skład.

Pierwszy album PIXY zatytułowany "With My Wings" ukazał się 24 lutego 2020 roku. Warto zaznaczyć, że grupa nieco zaskoczyła swoich fanów, gdyż jej styl muzyczny i wizualny wyraźnie odbiega od konwencjonalnego K-popu. Zamiast tego, PIXY wcieliło się w koncepcję mrocznego i nieco tajemniczego fantasy, co przyciągnęło uwagę fanów poszukujących czegoś nowego.

Tytułowa piosenka "Bravery" zyskała popularność dzięki energetycznemu brzmieniu i wizualnie efektownemu teledyskowi. To właśnie "Bravery" stało się pierwszym krokiem PIXY na drodze do zdobycia uznanie w świecie K-popu.

Niestety, jak wiele zespołów K-popowych, PIXY także doświadczyło zmian w składzie. Satbyeol, Dajeong i Sua opuściły zespół wkrótce po debiucie. Mimo tych trudności, grupa kontynuowała swoją działalność i zyskiwała nowych członków, w tym znaną z programu "Produce 48" – Yoon Hyewon.

Kolejne single i minialbumy PIXY, takie jak "Brick" i "Let Me Know," utrzymały ich obecność na scenie K-pop, przyciągając coraz większą uwagę fanów.

Aktualnie PIXY kontynuuje swoją muzyczną podróż, zdobywając coraz więcej fanów na całym świecie. Ich wyjątkowy styl, oparty na koncepcji fantasy, wciąż przyciąga uwagę i wyróżnia ich na tle innych grup.

Historia zespołu PIXY to dowód na to, że w świecie K-popu nie zawsze chodzi o wielkie nazwiska i ogromne wytwórnie. Talent, determinacja i oryginalność mogą przekształcić młodą grupę w prawdziwą siłę na scenie muzycznej. PIXY to zespół, który ciągle się rozwija, a ich historia wciąż jest w trakcie pisania.

 

 

 

 


  • Dodane przez
  • Kategoria
  • Aktywny
    Tak

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...