Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

Rolling Quartz


Baka
 Share

Recommended Posts

Rolling Quartz


Rolling Quartz to południowokoreańska rockowa grupa, która podbiła serca fanów swoją energią, talentem i niezwykłą pasją do muzyki. Zespół został założony w 2019 roku, a od tamtej pory odnosi sukcesy na scenie muzycznej Korei Południowej i za granicą.

Historia Rolling Quartz zaczyna się od czterech niezwykle zdolnych młodych kobiet, które łączyła miłość do rocka i determinacja, by podbić światową scenę muzyczną. Skład zespołu początkowo składał się z członkiń: Jayoung Lee (wokal), Hyunjung Shim (gitara), Yeongeun Kim (bas) i Hyunjoon Kim (perkusja). Każda z tych artystek przynosiła coś wyjątkowego do zespołu, tworząc unikalny dźwięk Rolling Quartz.

Podczas swoich początkowych lat zespół Rolling Quartz pracował nad doskonaleniem swojego warsztatu muzycznego, występując na różnych lokalnych koncertach i festiwalach. Ich utalentowani członkowie zdobywali doświadczenie i budowali swoją reputację jako obiecujący zespół rockowy.

W 2020 roku Rolling Quartz zrobił pierwszy krok na drodze do rockowej doskonałości, wydając swój debiutancki singiel zatytułowany "Blaze". To wydawnictwo okazało się być przełomem w ich karierze i zyskało szerokie uznanie zarówno w kraju, jak i poza granicami Korei Południowej.

"Blaze" to piosenka o mocy i determinacji, z niezwykle energetycznym brzmieniem gitary i potężnym wokalem Jayoung Lee. Teledysk do utworu zyskał miliony wyświetleń na platformach streamingowych, a piosenka zdobyła popularność wśród miłośników muzyki rockowej na całym świecie.

Po debiutanckim sukcesie Rolling Quartz kontynuował pracę nad swoją muzyką, wydając kolejne single i albumy. Każde ich wydawnictwo charakteryzuje się oryginalnymi tekstami, wspaniałymi aranżacjami muzycznymi i niesamowitym zaangażowaniem w wykonanie.

Zespół szybko zyskał międzynarodowe uznanie i zaczęli występować na scenach poza granicami Korei Południowej, zdobywając fanów na całym świecie. Ich koncerty na żywo są znane z niesamowitej energii i połączenia z publicznością.


  • Dodane przez
  • Kategoria
  • Aktywny
    Tak

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...