Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

♫ Hello, hello, I'm at a place called Vertigo ♫

Raum
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich 🙂

Fajnie, że ktoś jeszcze próbuje zakładać coś takiego, jak tematyczne forum dyskusyjne o jmusic. Pamiętam czasy Frukto's Jmusic Site, chwilę się tam udzielałem. Anglojęzyczne Monochrome Heaven też w sumie było całkiem sympatycznym miejscem.

Od czasu do czasu nachodzi mnie nostalgia za Starymi Dobrymi Czasami™ i miałbym ochotę popisać o ulubionej płycie Gackta, photoshoocie Despów czy okładce Dira. A i może ktoś tu jest na bieżąco z nowościami (ja na pewno nie jestem...) i podrzuci jakiś fajny świeży zespół śpiewający w języku, którego nie rozumiem 🙂

Ogólnie to witam serdecznie i ostrzegam, że w chwilach słabości (nie-do-końca-trzeźwości?) mogę próbować organizować gdzieś j-rockotekę (kręgosłup jeszcze nie boli aż tak bardzo, a tęskno mi do tych imprez).

• Super 1

Cześć! 

Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawił i "skrobniesz" jakiegoś posta od czasu do czasu! 🙂

Możesz też pogadać o starych czasach na FCP z @harlock 😄

No hej. Fajnie, że dołączyłeś! Jest tu sporo osób „dręczonych” przez nostalgię, więc śmiało pisz o ulubionych płytach i okładkach i sesjach minionej ery 😅

Cześć, życzę dużo postów i przyjemnych dyskusji ^^ Swoją drogą, pewnie nie jako jedyny, ale zauważyłem nawiązanie do U2 w temacie 🙂