Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

TWICE


Baka
 Share

Recommended Posts

TWICE


Południowokoreańska grupa muzyczna TWICE to zespół, który zdobył serca fanów na całym świecie dzięki swojej energicznej muzyce, ujmującym teledyskom i charakterystycznemu składowi dziewięciu utalentowanych członkiń. Ich historia rozpoczęła się w 2015 roku i od tego czasu przeszli długą drogę, stając się jednymi z największych gwiazd K-popu. Oto bliższy przegląd ich fascynującej kariery:

TWICE narodziło się w wyniku programu telewizyjnego "SIXTEEN", który został zorganizowany przez agencję JYP Entertainment w 2015 roku. Program miał za zadanie wyłonić dziewięć członkiń, które tworzyłyby nowy zespół. W efekcie tego programu do zespołu dołączyły Nayeon, Jeongyeon, Momo, Sana, Jihyo, Mina, Dahyun, Chaeyoung i Tzuyu.

20 października 2015 roku stał się dniem, w którym TWICE oficjalnie zadebiutowało z minialbumem "The Story Begins" i utworem tytułowym "Like OOH-AHH". Debiutancka piosenka od razu stała się hitem, a teledysk do niej zdobył ogromną popularność, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych w historii K-popu.

W ciągu roku od debiutu grupa zyskała ogromną popularność w Korei Południowej i za granicą. Ich przełomowym utworem okazał się "Cheer Up", który zdobył liczne nagrody, w tym prestiżowy tytuł "Song of the Year" na ceremonii Melon Music Awards. To było zaledwie początek ich międzynarodowego sukcesu.

W kolejnych latach TWICE kontynuowało swoją ekspansję, wydając kolejne hity, takie jak "TT", "Likey" czy "Fancy". Grupa również zdobyła ogromną popularność w Japonii, wydając japońskie single i albumy, co umocniło ich pozycję jako międzynarodowych ikon popkultury.

Członkinie TWICE zaczęły coraz bardziej angażować się w proces tworzenia muzyki, pisząc własne teksty i komponując utwory. To pozwoliło im wyrazić swoje artystyczne zdolności i dało większą kontrolę nad swoją twórczością.

Pomimo zmian w składzie na przestrzeni lat (Mina miała przerwę w karierze z powodu problemów zdrowotnych, a zespół działał jako ośmioosobowy), TWICE nadal trzyma się swojej pozycji jako jedna z najważniejszych grup K-popowych. Ich muzyka ewoluuje, a zespół nieustannie dostarcza fanom nowej i innowacyjnej rozrywki.

Członkinie TWICE angażują się również w różnorodne działalności pozamuzyczne, takie jak występy aktorskie, udział w programach rozrywkowych i prace charytatywne, co tylko wzmaga ich wpływ na społeczeństwo.

 


  • Dodane przez
  • Kategoria
  • Aktywny
    Tak

 

Link to comment
Share on other sites

Moja ukochana kpopowa grupa, dzięki której w ogóle zagłębiłem się w tym światku (a zainteresowałem się na początku dzięki Wonder Girls). Jeszcze nie tak dawno kupowałem naprawdę dużo ich merchu, nie tylko albumów muzycznych, które były zbierane przeze mnie praktycznie w każdym możliwym wydaniu 😆 Nadal je uwielbiam, sprawdzam aktywność, jak toczy się ich kariera, słucham muzyki, ale skończyłem już z chomikowaniem photobooków, albumów, koncertów itd. Nie wykluczam jednak zakupów od czasu do czasu. No dobra, nie o tym miał być ten wpis 😅
Jak wspomniałem na początku, TWICE to moja ulubiona kpopowa grupa. Śledzę ich poczynania praktycznie od początku, więc miałem okazję widzieć z biegiem lat jak się rozwijają, zdobywają popularność i jednocześnie nadal pozostają tak samo oddane swoim fanom i miłości do sceny oraz muzyki. TWICE to dziewięć unikalnych dziewczyn, o różnych, czarujących osobowościach i wyróżniających się barwach wokalnych (jestem praktycznie zawsze w stanie stwierdzić, która dziewczyna akurat śpiewa, a przypominam, że jest ich dziewięć 😄)
Za miesiąc będą świętowały ósmą rocznicę swojej kariery muzycznej i mam wrażenie jakbym te wszystkie lata przeszedł razem z nimi. Nie jestem w stanie zliczyć ile razy poprawiły mi humor i były promykiem światła w gorsze dnie. Czy to poprzez muzykę, występy w programach rozrywkowych w TV, różne pomysłowe nagrania z ich oficjalnego YouTube'a czy wszelkiej innej maści aktywności. W pełni zgadzam się z ich powitalnym hasłem one in a million!

Link to comment
Share on other sites

Nie można zaprzeczyć, że są mega popularne. Bilety na występy w Meksyku wyprzedane w kilka chwil i dodają nowy koncert 😄

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...