Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

(G)I-DLE


Baka
 Share

Recommended Posts

(G)I-DLE


(G)I-DLE zostało założone przez agencję Cube Entertainment, jedną z wiodących firm w branży rozrywkowej w Korei Południowej. Grupa zadebiutowała 2 maja 2018 roku i od samego początku zyskała spore zainteresowanie fanów K-popu.

Skład:

Zespół składa się z pięciu utalentowanych i pełnych pasji członkiń:

Jeon Soyeon - liderka grupy, raperka, wokalistka i producentka muzyczna. Zdobyła popularność jako uczestniczka programu "Produce 101" oraz "Unpretty Rapstar" przed dołączeniem do (G)I-DLE.

Miyeon - główna wokalistka, która w przeszłości była stażystką w YG Entertainment i zyskała uznanie w show "Produce 101".

Minnie - wokalistka, która pochodzi z Tajlandii i ma korzenie amerykańskie. Jest znana ze swojego charakterystycznego stylu wokalnego.

Soojin - wokalistka i tancerka, która zyskała rozpoznawalność dzięki swojemu talentowi scenicznemu i charyzmie.

Soyeon - wokalistka, tancerka i maknae (najmłodsza w grupie). Jest również uznaną raperką i autorką tekstów.

Po debiucie, (G)I-DLE zdobyło ogromną popularność zarówno w Korei Południowej, jak i za granicą, dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi muzycznemu i niepowtarzalnym konceptom. Ich pierwszy singel "LATATA" zyskał uznanie wśród fanów K-popu, ugruntowując pozycję grupy na rynku muzycznym.

(G)I-DLE zyskało wiele nagród i wyróżnień, w tym prestiżowe tytuły, takie jak "Rookie of the Year" podczas różnych ceremonii muzycznych. Ich utwory charakteryzują się zróżnicowanym brzmieniem i głębokimi tekstami, które poruszają różnorodne tematy społeczne.

Grupa (G)I-DLE słynie z eksperymentowania z różnorodnymi stylami muzycznymi, integrując elementy popu, hip-hopu, muzyki elektronicznej i etnicznych dźwięków. Ich energetyczne występy sceniczne oraz wysoka jakość wokalu i choreografii przyczyniły się do ugruntowania pozycji grupy na arenie międzynarodowej.

Dzięki starannemu rozwojowi kariery i nieustannej pracy nad jakością swojej muzyki, (G)I-DLE zdobyło szerokie uznanie na całym świecie. Grupa ma liczne fankluby i aktywnie angażuje się w interakcje z fanami, co dodatkowo wzmacnia więź między zespołem a społecznością fanów.

(G)I-DLE to zespół, który przedefiniował standardy w świecie K-popu, łącząc nowatorski styl muzyczny, talent oraz oryginalne podejście do sztuki. Ich nieustająca determinacja i praca zdobyły im miejsce w czołówce międzynarodowej sceny muzycznej, a ich przyszłość wydaje się obiecująca, obierając kurs na dalsze osiągnięcia i rozkwit kariery.


  • Dodane przez
  • Kategoria
  • Aktywny
    Tak

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...