Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

*Kłaniam się uchylając czarny kapelusz z nie za dużym rondem*


Kamzo
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie. Jak tu trafiłem? Dostałem maila, że kiedyś byłem zarejestrowany na pewnym forum (a takowego faktu już nie pamiętam 😆) i z racji tego, zostałem zaproszony także tutaj. Pisywanie w takich miejscach dawniej było dla mnie chlebem powszednim i z tego co zdążyłem do tej pory zauważyć, nie jestem tutaj jedyną osobą, która znajduje się już w przedziela 30+, a zainteresowania azjatycką muzyką zaczęła już spory kawał czasu temu. Raczej nikogo nie zaskoczy, że początkowo był to japoński rock (zwany powszechnie j-rockiem bądź rzadziej visual kei) i do dzisiaj wracam do niektórych wykonawców, z naciskiem na moich absolutnych faworytów - Luna Sea.
Większym zaskoczeniem może być fakt, że kilka lat temu odkryłem dla siebie kpop. To znaczy, zdawałem sobie sprawę z istnienia takiego gatunku, ale poza nazwą kilku grup, cała reszta była skryta za zasłoną tajemnicy. Przez dużą część mojego życia obracałem się wokół muzyki, która raczej nie kojarzyła mi się ze słowem "kpop". Tak więc nawet niespodziewanie dla siebie samego, nagle znalazłem się w kręgu takiego zainteresowania. Było to dla mnie coś nowego i świeżego. Zainteresowanie trwa po dzień dzisiejszy.
Podsumowując, ze względu na przeszłość jak i czasy obecne, cieszy mnie powstanie tego miejsca i spróbuję od czasu do czasu dołożyć jakąś małą cegiełkę do powstania czegoś większego i stabilnego.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Cześć!

Fajnie,  że jesteś! Na chwilę obecną chyba wszyscy są tutaj 30+ 😄 Cięzko będzie ruszyć nowe forum... w ogóle forum, ale mam nadzieję, że damy radę! Baw się dobrze i pisz dużo 😄

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...