Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

THE RAMPAGE from EXILE TRIBE


Ireth
 Share

Recommended Posts

spacer.png


 THE RAMPAGE from EXILE TRIBE to japoński boysband występujący pod wytwórnią LDH. Powstał w 2014 roku i obecnie w skład grupy wchodzi 16 członków (3 wokalistów i 13 performerów/tancerzy): Likiya, Zin, RIKU (wokal), Kamiya Kenta, Yonamine Rui, YAMASHO, Kawamura Kazuma (wokal), Yoshino Hokuto (wokal), Iwaya Shogo, Urakawa Shohei, Fujiwaraitsuki, Takechi Kaisei, Hasegawa Makoto, Ryu, Suzuki Takahide i Goto Takuma zadebiutowali 25 stycznia 2017 roku singlem „Lightning”.

The Rampage wchodzą w skład super-grupy EXILE TRIBE, jednocześnie będąc częścią Jr.EXILE. Zespół został stworzony z kandydatów biorących udział w EXILE PERFORMER BATTLE AUDITION, VOCAL BATTLE AUDITION 4 i GLOBAL JAPAN CHALLENGE. Od momentu utworzenia, grupa rozpoczęła w lipcu 2014 roku szkolenia Musha Shugyo i doskonaliła swoje umiejętności podczas bezpłatnych występów na żywo w wielu miastach w całej Japonii, mieszkając razem w akademiku. W ostatnim roku podzielono ich się na 3 oddzielne zespoły, aby promować i doskonalić się indywidualnie.

Członkowie ujawnili, że podczas przygotowywania się do publicznego debiutu, grupa miała problemy za kulisami i musiała zrobić rok przerwy zaraz po utworzeniu, aż do debiutu. Kilku członków wspomniało, że rozważali odejście w tym czasie, ponieważ było to trudne psychicznie i fizycznie. 

27 września 2016 roku LDH ogłosiło, że THE RAMPAGE będzie mieć major debut 25 stycznia 2017 roku. 28 października ujawniono, że debiutancki singiel grupy będzie nosił tytuł „Lightning”. Tego samego dnia ujawniono również że THE RAMPAGE podpisał kontrakt z wytwórnią płytową rhythm zone.

W tym roku zespół obchodził swoją 7 rocznicę debiutu, a na styczeń przyszłego roku zapowiedziano wydanie "best album" o nazwie 16SOUL / 16PRAY podzielony na koncepcje:  „UP BEST” i „MID & BALLADE BEST”. Każdy album będzie zawierał w sumie 17 piosenek, 16 wybranych w drodze głosowania fanów i jeden nowy utwór, który będzie utworem wiodącym danego albumu.

Muzykę zespołu trudno zakwalifikować do jednego gatunku - wśród ich utworów znajdziecie m.in. hip-hop, rock, r&b, pop. A mówić o The Rampage, nie należy zapominac o ich sub-unit MA55IVE THE RAMPAGE (w kórego skład wchodzą: LIKIYA, Kamiya, Yamamoto, Urakawa, Suzuki).

No to teraz muzycznie - dwa najświeższe wydawnictwa z sierpnia:
THE RAMPAGE / Summer Riot 〜熱帯夜〜 (MUSIC VIDEO)

THE RAMPAGE / Everest (MUSIC VIDEO)

I kilka z moich ulubionych:

THE RAMPAGE from EXILE TRIBE / SILVER RAIN (MUSIC VIDEO)

THE RAMPAGE from EXILE TRIBE / PERFORMER'S D.N.A. (MUSIC VIDEO)

THE RAMPAGE from EXILE TRIBE / INVISIBLE LOVE (Music Video)

Sub-unit:

MA55IVE THE RAMPAGE / INVADERZ (MUSIC VIDEO)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...