Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

Sakurako Ohara


j_pop_neko
 Share

Recommended Posts

Sakurako Ohara


Sakurako Ohara to japońska piosenkarka i aktorka. Urodziła się 10 lutego 1996 roku w Kanagawie, Japonii. Zadebiutowała w branży rozrywkowej jako aktorka w 2011 roku, grając w popularnych japońskich dramach telewizyjnych.

Jednak to jej kariera muzyczna przyniosła jej większą rozpoznawalność. Sakurako Ohara wydała swoją pierwszą singlową płytę w 2015 roku, a jej debiutancki album "Hajimemashite" ukazał się w 2016 roku. Jej muzyka często jest opisywana jako popowa, a jej teksty często odzwierciedlają tematy związane z młodością, miłością i życiem codziennym.

Ohara zdobyła popularność swoim ciepłym i klarownym głosem oraz umiejętnością pisania tekstów. Jej kariera muzyczna rozwijała się, a jej piosenki często były wykorzystywane w ścieżkach dźwiękowych do filmów i dram telewizyjnych. Sakurako Ohara jest ceniona zarówno jako wokalistka, jak i autorka tekstów, i wciąż aktywnie działa w japońskim przemyśle rozrywkowym.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...