Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

ØMI


Ireth
 Share

Recommended Posts

986832724_.thumb.jpg.8028fa857194b038c8a0e9f209acb6b6.jpg

Tosaka Hiroomi (urodzony 12 marca 1987) obecnie posługujący się pseudonimem ØMI, to japoński piosenkarz i autor tekstów, performer, aktor i producent. Jest członkiem grupy Sandaime J SOUL BROTHERS from EXILE TRIBE. Jest także założycielem i prezesem wytwórni płytowej CDL Entertainment.

Po ukończeniu studiów w Kubota Barber Beauty College zaczął pracę w branży kosmetycznej i jako stylista, ale rzucił to po pół roku pracy. Pracował także w branży odzieżowej jako asystent w sklepie, ale jednocześnie wciąż marzył o śpiewaniu. Pomimo braku doświadczenia, w 2010 r. przeszedł eliminacje EXILE Presents VOCAL BATTLE AUDITION 2 ~Yume wo Motta Wakamono Tachi e~  i jako jeden z dwóch zwycięzców, został wybrany na wokalistę Sandaime J SOUL BROTHERS.

Zadebiutował jako solista cyfrowym singlem „WASTED LOVE” w lipcu 2017 roku pod pseudonimem HIROOMI TOSAKA. W lutym 2021 zmienił pseudonim sceniczny na ØMI ze względu na działalność solową. W październiku tego samego roku, wydał cyfrowy singiel „ANSWER…SHINE”, na którym znalazła się piosenka „You" wyprodukowana przez SUGA z BTS. Utwór ten znalazł się na szczycie listy najpopularniejszych utworów iTunes w 42 krajach i regionach na całym świecie.

Social media:

OHP: https://www.hiroomi-tosaka.com/ 

Twiiter (X): 

 

Instagram: https://www.instagram.com/omi.cdl/ 

YouTube: https://www.youtube.com/c/HIROOMITOSAKA_JSB3 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...