Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

BLANK2Y


Ancu
 Share

Recommended Posts

BLANK2Y


 

Blank2y to była ośmioosobowa grupa znajdująca się pod Keystone entertainment. Jednak zacznijmy może od początku...

2021 - KEYSTONE BOYZ

W listopadzie 2021 roku CEO wytwórni Keystone entertainment umieścił na Twitterze informacje o debiucie nowej dziewięcioosobowej grupy, która otrzymała wtedy przydomek Keystone Boyz. Od końcówki grudnia CEO, czyli Sam Choi zaczął wstawiać zdjęcia oraz informacje o członkach. Wśród osób debiutujących mogliśmy zobaczyć kilka znajomych twarzy - Youngbin (I-LAND), Louis (1THE9, UNDER19), Donghyuk (ENOi), Sungjun (Woollim Rookies, WProject4), Mikey (Produce 101 Japan s2), Siwoo (Wild Idol, Produce X 101) oraz kilka nowych - Sodam, DK, U.

2022 - PREDEBIUT BLANK2Y

28 stycznia po raz pierwszy usłyszeliśmy nazwę, którą otrzymał zespół - BLANK2Y. Jest to kombinacja słów "BLANK"(pustka) oraz "KEY"(klucz), które razem dają znaczenie "Klucz do otwarcia pustki". Nawiązuje ona do "pustych" serc ludzi żyjących bez pasji, które BLANK2Y uzdrowią.

15 marca zostało ogłoszone predebiutowe reality show, które rozpoczęło emisje od 20 marca na oficjalnym kanale youtube grupy. Miało się ono zakończyć debiutem grupy, jednak przez fakt, że część członków zaraziła się COVID-19 został on przesunięty aż do maja.

2022 - DEBIUT, COMEBACK

6 kwietnia otrzymaliśmy potwierdzenie, że grupa zadebiutuje 24 maja. Dzień później została również ujawniona nazwa fandomu - K2YWE. Nazwa fandomu była wybrana przez zespół i przez fanów!

24 maja BLANK2Y w końcu zadebiutowali z albumem "K2Y I: CONFIDENCE [THUMBS UP]", który miał być rozpoczęciem trylogii "K2Y". Piosenką debiutancką została piosenka "Thumbs up", która zgromadziła łącznie 13 milionów wyświetleń.

Niedługo potem chłopacy wydali swój drugi album "K2Y II: PASSION [FUEGO]", który w odróżnieniu od pierwszej wersji trylogii, nie miał wersji fizycznej. Album oraz piosenka tytułowa, którą było Fuego(Burn it up), zostały wydane 24 sierpnia. Pod koniec każdego teledysku można było ujrzeć spojler do kolejnej piosenki. W tym przypadku był to spojler do piosenki whistle, lecz niestety ona nigdy nie ujrzała światła dziennego.

Pod koniec października jeden z członków - Siwoo, idzie na hiatus zdrowotny.

2023 - ODEJŚCIA CZŁONKÓW, ZMIANA WYTWÓRNI

Pod koniec lutego anonimowa osoba oskarżyła idola "Y" o przemoc podczas trwania ich związku. Fani niedługo potem doszli do tego, że idol, o którym jest mowa to Youngbin. Tego samego dnia wytwórnia wydała oświadczenie, że Youngbin opuszcza BLANK2Y i będą kontynuować jako ośmioosobowa grupa.

Od tamtego czasu aktywność członków zaczeła zanikać, aż w pewnym momencie kompletnie zniknęła. K2YWE zaczęli domagać się odpowiedzi od wytwórni. 27 czerwca Keystone ent. wydało oświadczenie, że DK, Louis, Sungjun, U oraz Sodam zakończyli swój kontrakt z wytwórnią, lecz będą kontynuować kariere jako BLANK2Y. Siwoo oraz Donghyuk zostali pod Keystone ent. jako aktorzy, a Mikey jest obecnie na hiatusie ze względu na problemy zdrowotne.

16 sierpnia zostało ogłoszone, że BLANK2Y obecnie znajdują się pod DS entertainment, jednak niedługo później wyszło oświadczenie, że chłopacy chcą się odciąć od starych aktywności i zadebiutują jako DV.OL pod koniec listopada

 

 

 


 

Edited by Ancu
Link to comment
Share on other sites

  • *Ancu changed the title to BLANK2Y

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...