Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

japonia Once Upon a Crime


Ireth
 Share

Recommended Posts

spacer.png

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami żyła sobie dziewczynka o imieniu Czerwony Kapturek, która... zapragnęła ruszyć w świat, by odkrywać jego tajemnice. W trakcie podróży jej ścieżki skrzyżowały się z... Kopciuszkiem. Dziewczęta szybko nawiązują nić porozumienia, a sprawą wróżki (a raczej wiedźmy i wróżki) udają się na królewski bal, podczas którego książę ma wybrać swoją przyszłą narzeczoną. Kopciuszek ma nadzieję, że będzie to ona, zaś Czerwony Kapturek chce po prostu odwiedzić pałac.

Jednak w drodze na bal, przypadkowo potrącają mężczyznę i decydują się na ukrycie ciała. Po bezpiecznym dotarciu na miejsce Kopciuszek zakochuje się w księciu... Ale teraz nie czas na romanse, ponieważ dziewczęta znajdują się w trudnej sytuacji, gdy bal zostaje przerwany przez odkrycie zwłok! 

Tak oto przed Wami komediowe fantasy z luźnym podejściem do znanych bajek. Let me be honest - chciałam to obejrzeć dla postaci księcia, którego gra Iwata Takanori (Gun-chan z J Sould Brothers).

I cóż tu powiedzieć, bywa głupkowate i naiwne, nieco sztuczne, ale... Bawiłam się dobrze 🙂 Jeśli nastawicie się na rozrywkę, bez żadnych wymagań, to będzie się oglądało ten film przyjemnie. Jestem mile zaskoczona rozwiązaniem sprawy i związanym z tym plot-twistem. Wizualnie miłe dla okna, niektóre kreacje postaci przepiękne. No i Gun-chan, którego lubię niemal zawsze i wszędzie 😄 

Film jest dostępny na polskim Netflixie, tylko nie wiem, czy pod nazwą "Once upon a crime" czy "Czerwony Kapturek na tropie".

Link to comment
Share on other sites

Lubię japońskie poczucie humoru, podeszłam początkowo sceptycznie ale po kilku minutach już śmiałam się do łez 😆

Rozbawiło mnie małe cameo Inukai Atsuhiro, którego słychać więcej niż widać (grał strażnika przy schodach), a niektóre fanki pisały jakby księcia tu zagrał.

Zakończenie bardzo ciekawe.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Olgierdou napisał(a):

Rozbawiło mnie małe cameo Inukai Atsuhiro, którego słychać więcej niż widać (grał strażnika przy schodach), a niektóre fanki pisały jakby księcia tu zagrał.

Ja się dopiero zorientowałam, gdy sprawdziłam na MyDramaList cast i było takie "och, to on tu jest?" XD Bo szczerze powiedziawszy, mnie bardziej interesował Takanori Iwata 😄 

  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...