Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

BAND-MAID


j_pop_neko
 Share

Recommended Posts

BAND-MAID


Band-Maid to japoński zespół rockowy założony w 2013 roku. Grupa składa się z pięciu członkiń, które przyjęły pseudonimy sceniczne związane z motywem służących: Miku Kobato (główna wokalistka i gitara rytmiczna), Saiki Atsumi (wokalistka główna), Kanami Tono (gitara prowadząca), Misa (gitara basowa) i Akane Hirose (perkusja).

Zespół zyskał rozgłos dzięki swojemu unikalnemu połączeniu rocka i elementów pop, a także charakterystycznemu wizualnemu stylowi, który nawiązuje do klimatu służących kawiarni. Ich debiutancki album "Maid in Japan" ukazał się w 2014 roku, a od tego czasu wydali wiele innych albumów i singli.

Band-Maid zyskał międzynarodową popularność i stał się jednym z czołowych zespołów rockowych w Japonii, koncertując zarówno w kraju, jak i za granicą. Ich muzyka często jest określana jako połączenie melodyjnego rocka z energetycznymi riffami gitarowymi i dynamicznymi wokalami. Grupa kontynuuje tworzenie nowej muzyki i przyciąga fanów na całym świecie.

 

 


 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...