Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

zakończony Toshiki Ishi: Koncert muzyki fortepianowej Studia Ghibli 07. i 21.10.2023


johnyzlampy
 Share

Recommended Posts

768c99804a5070e58665cfdc6fc5e1bf.thumb.jpg.579846dc0bb2477465b60621144a8cfc.jpg

07. i 21.10.2023 

 

Warszawa

Chopin Boutique B&B

Bilety od 65zł

https://biletyna.pl/koncert/Toshiki-Ishi-Muzyczna-podroz-do-magicznego-swiata-studia-Ghibli/Warszawa

 

Cytat

 

Zapraszamy na niezwykły koncert, który zabierze nas w studia Ghibli! Toshiki Ishi, utalentowany pianista z Japonii, będzie naszym przewodnikiem w tej wyjątkowej podróży.

Toshiki Ishi zaczynał swoją przygodę z grą na pianinie w wieku czterech lat i od tamtej pory nieustannie rozwija swoje umiejętności. Studiował na Tokyo University of Fine Arts and Music pod kierunkiem Akiyoshi Sako, a obecnie kontynuuje naukę na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w klasie Ewy Pobłockiej i Bronisławy Kawalli. Ponadto, pod kierunkiem Anny Malikovej w Bresci we Włoszech pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie.

Toshiki Ishi jest laureatem wielu prestiżowych konkursów pianistycznych. Jego talent został doceniony między innymi podczas ABC New Artist Concert Audition Convention w Japonii, gdzie zdobył pierwszą nagrodę w 2012 roku. Również na Brest International Piano Competition we Francji w 2015 roku oraz na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Antoninie zdobył uznanie. Ponadto, otrzymał trzecią nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Warszawie w 2015 roku.

Podczas naszego koncertu, Toshiki Ishi zabrzmią niezwykłe utwory muzyczne z repertuaru studia Ghibli. Będzie to niezapomniana okazja, aby przenieść się w świat filmowych opowieści, pełnych emocji i magii. Toshiki Ishi swoim wyjątkowym wykonaniem doda im jeszcze większej głębi i piękna.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki, zarówno tych młodych, jak i starszych, na koncert Toshiki Ishi. Doświadczenie i talent tego wyjątkowego pianisty zapewnią nam niezapomnianą wieczorność i wspaniałą podróż dźwiękami ze studia Ghibli. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i dołączcie do nas w tym muzycznym spotkaniu!

 

Link to comment
Share on other sites

Ale fajne wydarzenie! Poszedłbym gdybym miał bliżej, nie dam rady tak często odwiedzać stolicy 😄

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...