Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

news Hwa Sa oczyszczona z zarzutów


Baka
 Share

Recommended Posts

1696397362-hwasa-01.jpg.f5050f18441c442fdc51457ec02e24bd.jpg

 

Hwa Sa z zespołu MAMAMOO, która wcześniej została oskarżona o obrazę publiczną podczas występu na żywo, została oficjalnie oczyszczona z zarzutów. Komisariat Policji w Seulu w dzielnicy Seongdong ogłosił tę decyzję 4 października o godzinie 4:00 rano, ogłaszając swoje poparcie dla wokalistki.

Oskarżenia zostały zgłoszone przez Koalicję Ochrony Praw Studentów i Rodziców (Związek Studentów), która twierdziła, że występ wokalistki podczas funkcji uniwersyteckiej był obsceniczny. Policja, po wezwaniu oskarżyciela na sesję przesłuchania, dokładnie zbadała okoliczności występu i następnie odrzuciła te zarzuty, powołując się na związane z nimi precedensy prawne. Wyjaśniając swoją decyzję, policja oświadczyła: „Na podstawie szerokiej i kompleksowej oceny dostępnych dowodów trudno podtrzymać początkowe zarzuty kryminalne”.

Hwa Sa została początkowo postawiona przed sądem przez Stowarzyszenie Studenckie w maju. Centrum kontrowersji stanowił jej występ na festiwalu zorganizowanym na Uniwersytecie Sungkyunkwan, zarejestrowany na potrzeby programu telewizyjnego 'Dancing Queens on the Road' emitowanego na kanale tvN.

 

Link to comment
Share on other sites

Gdyby ci ludzie zobaczyli niektóre z występów wokalistek pochodzących z USA czy UK, to by chyba na zawał zeszli 😆 Ale to jednak pewne różnice kulturowe. Podczas gdy na tzw. zachodzie poczucie jakiejś moralności upadło na pysk i nie może wstać, o tyle w Korei jeszcze nie jest tak źle (przynajmniej w przestrzeni publicznej).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...