Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

Drab Majesty


C.W
 Share

Recommended Posts

Widziałem, że pojawił się wątek o Molchat Doma, więc może kogoś zainteresuje również i ten projekt nawiązujący do "dawnych brzmień".

Opis pożyczony od Magazyn Gitarzysta : )

Cytat

 

Drab Majesty to solowy projekt Deb DeMure’a, androgynicznego alter ego, pochodzącego z Los Angeles muzyka, Andrew Clinco. Dzięki kombinacji pogłosu zalanych gitar, synthowej linii basu, charakterystycznych wokali i rytmicznych uderzeń perkusji, ten projekt to odejście od wszystkich dotychczasowych dokonań muzycznych Clinco, jako perkusisty Marriages czy Black Mare.

Drab Majesty elokwentnie łączy klasyczny new wave lat '80 i wczesne 4AD z futurystyczną oryginalnością. Grupa koncertowała m.in. z takimi artystami jak Psychic TV, Clan of Xymox, The Frozen Autumn, Prayers czy King Dude. Zespół ma na koncie debiutancki „Careless” (2015) oraz jego następcę „The Demonstration”, który ukazał się w 2017 roku. 12 lipca 2019 to data premiery najnowszego albumu „Modern Mirror”, który będzie promowany na nadchodzącej trasie.

 

 

image.png.37b4ddc2507f30a03c0bd5be2b574983.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...