Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

IVE


Baka
 Share

Recommended Posts

IVE


Historia zespołu IVE rozpoczyna się w Korei Południowej, gdzie grupa utalentowanych i aspirujących młodych artystek marzyła o wspólnym muzycznym wyzwaniu. Ich pasja, talent i marzenia stały się fundamentem tego niezwykłego muzycznego projektu.

IVE to rezultat starannej selekcji i szkolenia przeprowadzonego przez wytwórnię Starship Entertainment. Zespół został uformowany z niezwykle zdolnych, młodych kobiet, które miały w sobie ogromny potencjał i zapał do kreowania nowoczesnej, oryginalnej muzyki.

Debiut IVE nastąpił z wielkim rozmachem, prezentując światu ich pierwsze utwory i wizję artystyczną. 1 grudnia 2021 roku zespół wydał swój pierwszy singel "Eleven" i zrobił znaczący krok w świat muzyczny, zdobywając uznanie fanów oraz szeroką popularność.

IVE kontynuuje swoją muzyczną podróż, rozwijając swój styl, eksplorując różnorodne gatunki muzyczne i kreując niezapomniane przeżycia dla swoich słuchaczy. Zespół zdobył serca fanów swoją autentycznością, energią sceny i pięknymi melodiami.

 

 


  • Dodane przez
  • Kategoria
  • Aktywny
    Tak

 

Link to comment
Share on other sites

Moje początkowe zainteresowanie IVE przyszło z czasem, dopiero jakiś rok po ich debiucie. Grupa już na starcie zrobiła dużo szumu swoimi singlami i ciężko było o nich nie usłyszeć (w światku kpopu), ale nie wiedzieć czemu, przez jakiś czas wzbraniałem się przed sprawdzeniem ich twórczości. Aż w końcu, pod koniec roku 2022, na jednym z festiwali muzycznych, zobaczyłem ich występ i usłyszałem m. in. "Eleven". Zainteresowały mnie na tyle, że sprawdziłem resztę, a w kwietniu 2023 (gdy wyszedł) także ich pierwszym, pełny album no i... wsiąkłem 😄 W ich muzyce jest coś, co naprawdę wyróżnia IVE nawet w kpopowym kręgu, do tego dziewczyny są pełne charyzmy i uroku, więc naturalnie wzbudzają pozytywne odczucia. Stały się zdecydowanie jedną z moich ulubionych grup kpopowych (a Leeseo jedną z ulubionych idolek 🙂).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...