Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

IVE

Baka
 Share

Recommended Posts

IVE

Historia zespołu IVE rozpoczyna się w Korei Południowej, gdzie grupa utalentowanych i aspirujących młodych artystek marzyła o wspólnym muzycznym wyzwaniu. Ich pasja, talent i marzenia stały się fundamentem tego niezwykłego muzycznego projektu.

IVE to rezultat starannej selekcji i szkolenia przeprowadzonego przez wytwórnię Starship Entertainment. Zespół został uformowany z niezwykle zdolnych, młodych kobiet, które miały w sobie ogromny potencjał i zapał do kreowania nowoczesnej, oryginalnej muzyki.

Debiut IVE nastąpił z wielkim rozmachem, prezentując światu ich pierwsze utwory i wizję artystyczną. 1 grudnia 2021 roku zespół wydał swój pierwszy singel "Eleven" i zrobił znaczący krok w świat muzyczny, zdobywając uznanie fanów oraz szeroką popularność.

IVE kontynuuje swoją muzyczną podróż, rozwijając swój styl, eksplorując różnorodne gatunki muzyczne i kreując niezapomniane przeżycia dla swoich słuchaczy. Zespół zdobył serca fanów swoją autentycznością, energią sceny i pięknymi melodiami.

• Dodane przez
  • Kategoria
  • Aktywny
    Tak

Moje początkowe zainteresowanie IVE przyszło z czasem, dopiero jakiś rok po ich debiucie. Grupa już na starcie zrobiła dużo szumu swoimi singlami i ciężko było o nich nie usłyszeć (w światku kpopu), ale nie wiedzieć czemu, przez jakiś czas wzbraniałem się przed sprawdzeniem ich twórczości. Aż w końcu, pod koniec roku 2022, na jednym z festiwali muzycznych, zobaczyłem ich występ i usłyszałem m. in. "Eleven". Zainteresowały mnie na tyle, że sprawdziłem resztę, a w kwietniu 2023 (gdy wyszedł) także ich pierwszym, pełny album no i... wsiąkłem 😄 W ich muzyce jest coś, co naprawdę wyróżnia IVE nawet w kpopowym kręgu, do tego dziewczyny są pełne charyzmy i uroku, więc naturalnie wzbudzają pozytywne odczucia. Stały się zdecydowanie jedną z moich ulubionych grup kpopowych (a Leeseo jedną z ulubionych idolek 🙂).