Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

harlock
 Share

Recommended Posts

PAIN powstał jako side project Petera Targrena, lidera szwedzkiego death metalowego bandu HYPOCRISY, powstałego pod koniec lat 80. Muzyka różni się od macierzystego zespołu. Choć nie brakuje jej melodii, stylistycznie jest bliższa metalowi industrialnemu. Uważam to za niezły pomysł, bo na scenie nie ma zbyt wielu tego rodzaju kapel, których muzyka uzupełniona byłaby dobrymi tekstami. PAIN aktywowany jest co kilka lat i wydaje swoje nagrania.

Choć od ostatniej płyty minęło sporo czasu, ostatnio dostaliśmy dobrą ilustrację szaleństwa lockdownowego w postaci Party in my Head, niesamowitego coveru Gimme Shelter i najnowszego kawałka skomponowanego przez Sebastiana, prywatnie syna Petera, zatytułowanego Revolution.


Myślę, że w muzyce PAIN fani ostrego imprezowego młócenia uzupełnionego przez nieco głębsze teksty znajdą coś dla siebie.


Jeżeli ktoś jeszcze nie poznał tego oblicza Petera będzie mieć doskonałą okazję, gdyż podczas najbliższego koncertu line-up będzie uzupełniony przez japoński samurai metalowy RYUJIN.

Poniżej wrzucam ostatnie klipy PAIN.

 

 

 

i klasyk

 

pain202321-fbf85dc7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zespół z tych gdzie kiedyś katowałem jedną płytę a potem poszedł w zapomnienie. 

Dancing with the Dead słuchałem w opór, chyba nawet mam płytę w któryms kartonie. Obecnie, pomimo, że industrialne brzmienia są mi bliskie, to jakoś nie czuję potrzeby by wrócić do Pain. Odpaliłem tytułowy kawałek i niestety nic nie zapłonęło na nowo ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...