Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

Nie żyje Matthew Perry

Baka
 Share

Recommended Posts

matthew-perry-1280x640.thumb.jpeg.66aebb83e0758170eeea6aa47fa2fb41.jpeg

Dzieje się jakas masakra, oglądam sobie Przyjaciół już chyba 5 raz, wstaje dziś rano i standardowo - kawa, papieros i jakies tam niusy ze świata a tu nagle 

W wieku 54 lat zmarł Matthew Perry. Aktor zyskał ogromną popularność po tym, jak zagrał Chandlera Binga w serialu „Przyjaciele”. 

Matthew Perry został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Jako pierwsze informację o jego śmierci podały serwisy LA Times i TMZ. Gwiazdor miał znajdować się w jacuzzi. Media podają nieoficjalnie, że bezpośrednią przyczyną śmierci gwiazdora miało być utonięcie. Rzecznik straży pożarnej z Los Angeles w rozmowie z BBC potwierdził, że zespół został wysłany pod adres w rejonie Pacific Palisades, gdzie mieszkał aktor. Nie wymienił jednak jego nazwiska.

Matthew Perry przez lata grał w serialu „Przyjaciele”, który zyskał miano kultowego. Produkcja emitowana w latach 1994 – 2004 pokazywała życie szóstki młodych ludzi w Nowym Jorku. Ostatni odcinek „Przyjaciół” obejrzało 52,5 mln widzów w Stanach Zjednoczonych.

Tak jak @Melmo nie może już słuchać Buck-Tick, tak ja już chyba nie obejrzę Przyjaciół 😞

• Sad 2

Bardzo mi przykro!

Nie jestem fanką tego aktora ale rozumiem jaki to ból gdy umrze ktoś ważny.

Cholernie pechowy czas 

Też nie mogę powiedzieć, że byłam fanką, ale nawet dla mnie, znającej Friends tylko pobieżnie, jego postać była najbardziej wyrazista i autentyczna i bezsprzecznie nikt by tego nie zagrał lepiej. 

Strasznie teraz oglada się ulubione sceny z Chandlerem, jakos nagle przestały bawic. Zrobiłem wczoraj podejscie - nic z tego 😞

Ja też wcześniej nie rozumiałem i zawsze unikałem, ale kilka lat temu obejrzalem kilka odcinkow, to strasznie przyjemny i "pocieszający"serial, dodatkowo to jedyny sitcom który serio do mnie trafił.

• Super 1