Jump to content
Cze艣膰! Widzisz 90% forum. Zaloguj si臋, lub zarejestruj aby zobaczy膰 ca艂o艣膰 i bra膰 udzia艂 w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dost臋pne!

Filmowe polecanko

Baka
 Share

Recommended Posts

Wiadomo, ze na forum temat o filmach musi byc, akurat od jakiegos czasu pracuje z domu i ogladam mase filmow, zaczyna mi brakowac materialu do ogladania 馃槃

Od siebie moge polecic g艂upi膮 komedi臋, ale jest tak sympatyczna, ze ogladalem ja ju偶 trzy razy -聽Wielka heca Bowfingera.聽Uwa偶am, ze Steve Martin to najlepszy aktor na 艣wiecie (XD), potwierdzi艂 to w serialu聽Zbrodnie po s膮siedzku kt贸ry w sumie te偶 polecam, jest na Disneyu.

Wszystkie propozycje przyjme z otwartymi ramionami i oczami XD

Czasem ci臋偶ko mi co艣 poleci膰 bo jako, 偶e ogl膮dam du偶o film贸w na VHSach to nie wiem jak wygl膮da ich dost臋pno艣膰 w innej formie. Nie mniej ode mnie polecajka nawet troch臋 w temacie forum: Tokyo Pop - komedia muzyczna o ameryka艅sko-japo艅skiej parze i ich zespole. Smaczkiem jest cameo ch艂opak贸w z X Japan gdy jeszcze dzia艂ali jako X.

• Super 1

Na netflixie nowy interaktywny film. Fabu艂y zero, ale 艣miesznie si臋 klika i wybiera przysz艂ego ch艂opaka XD

W dniu 28.08.2023 o 21:28, johnyzlampy napisa艂(a):

Czasem ci臋偶ko mi co艣 poleci膰 bo jako, 偶e ogl膮dam du偶o film贸w na VHSach to nie wiem jak wygl膮da ich dost臋pno艣膰 w innej formie. Nie mniej ode mnie polecajka nawet troch臋 w temacie forum: Tokyo Pop - komedia muzyczna o ameryka艅sko-japo艅skiej parze i ich zespole. Smaczkiem jest cameo ch艂opak贸w z X Japan gdy jeszcze dzia艂ali jako X.

Widzia艂em. Fajny lu藕ny film w klimacie ejtisowym. 馃檪

U mnie ostatnio Aktorska wersja Mulan. 馃榾 Dupska nie urywa ale do chips贸w w sam raz. 馃槈

Ja 偶yj臋 w swoim 艣wiecie. Bran偶owe WhoAmI, 23, Ready Player One, fantastyczne Wynalazek, Raport z Europy, Marsjanin, Elizjum, Na skraju jutra i na czasie genialne 12 Ma艂p oraz Snowpiercer. Zm臋czony seri膮 Star Wars polecam 艁otra 1.

• Super 1

Widzialem chyba wszystko co poda艂e艣 i bardzo mi si臋 podoba, szczeg贸lnie Na skraju jutra, fajnie, 偶e b臋dzie dw贸jka. Szkoda, 偶e Snowpiercer nie dosta艂 nastepnej cz臋艣ci, tylko serial... ktory w sumie w koncowce nawet si臋 rozkr臋ci艂.

艁otr 1 mimo tego, ze nie bylo tam mieczy 艣wietlnych bardzo mi si臋 podoba艂, ale najbardziej poziomem zaskoczy艂a mnie Ahsoka, je艣li kto艣 ogl膮da艂 animowane wojny klon贸w, czy rebeliant贸w to serial jest 艣wietny, chocia偶 nawet bez tego pewnie super przyjemnie by si臋 ogl膮da艂o.

Godzin臋 temu, Baka napisa艂(a):

艁otr 1 mimo tego, ze nie bylo tam mieczy 艣wietlnych bardzo mi si臋 podoba艂

Zdemitologizowana rebelia, to co艣 pi臋knego.

Godzin臋 temu, Baka napisa艂(a):

Je艣li kto艣 ogl膮da艂 animowane wojny klon贸w

Tak, to mnie odrzuci艂o od SW.

25 minut temu, Baka napisa艂(a):

Obejrza艂e艣 ca艂o艣膰 czy odpad艂e艣 w pierwszych dw贸ch raczej s艂abych sezonach? 馃槢

Obejrza艂em 5 sezon贸w, niekt贸re odcinki kilkukrotnie. Do pewnego stopnia Separaty艣ci byli spoko, w por贸wnaniu do gadaj膮cych g艂贸w z Uni... Republiki.

Zapomnia艂em o Kenshinie. Jest to IMO najlepsza ekranizacja mangi. Bawi艂em si臋 艣wietnie i nie tylko ja, ale te偶 osoby, kt贸re na co dzie艅 niespecjalnie interesuj膮 si臋 japo艅sk膮 tematyk膮.

Nie ogl膮da艂em nigdy, nie czyta艂em te偶, mimo tego, 偶e mia艂em milion razy to zacz膮膰 馃槃

Za to od wczoraj wszed艂 Potter, ju偶 chyba 5 raz ogl膮dam, ale dziewczyna nigdy nie widzia艂a wiec ciesz臋 si臋 bardzo, 偶e mog臋 zn贸w pocieszy膰 si臋 tym 艣wiatem 馃槃 (btw. ma by膰 serial o Harrym od HBO max XD)

W艂a艣ciwie ostatnio ma艂o ogl膮dam film贸w live action. Nie mam ju偶 si艂y patrze膰 na tych sprzedajnych ob艂udnych b艂azn贸w promuj膮cych za pieni膮dze siedzenie w zamkni臋ciu eliksiry nie艣miertelno艣ci, jedzenie robak贸w i ratowanie jakie艣 planety (nie pami臋tam, o kt贸r膮 chodzi). Znowu skupiam si臋 raczej na anime.

Ja ostatnio od艣wie偶a艂am sobie troch臋 film贸w z pod znaku dramatu: "Dreams (Kurosawy)"; "Mi臋dzy piek艂em, a niebem"; "Strasznie g艂o艣no, niesamowicie blisko" i "Znachora" nowego, musz臋 jeszcze wcze艣niejsze zobaczy膰 je偶eli uda si臋 je znale藕膰 ^^"

No w艂a艣nie si臋 podoba艂, a podobno troch臋 pozmieniali je偶eli chodzi o wcze艣niejsze adaptacje wi臋c ambitnie chc臋 je por贸wna膰. Po ksi膮偶k臋 raczej nie si臋gn臋, bo gustuje w innych gatunkach...a i tak moja g贸ra (ksi膮偶ek) wstydu jest do艣膰 spora i czeka na swoj膮 kolej 馃き

Wlasnie mi sie tez podoba艂, troche za duzo corki moim zdaniem ktora gra ca艂y czas jedna min臋, ale ogolnie film fajnie zrobiony. Zabrak艂o mi tylko

Spoiler

"Wysoki s膮dzie, szanowni Panstwo, to jest profesor Rafa艂 Wilczur" 馃槃

1 minut臋 temu, Baka napisa艂(a):

Wlasnie mi sie tez podoba艂, troche za duzo corki moim zdaniem ktora gra ca艂y czas jedna min臋, ale ogolnie film fajnie zrobiony. Zabrak艂o mi tylko

Ukryj zawarto艣膰

"Wysoki s膮dzie, szanowni Panstwo, to jest profesor Rafa艂 Wilczur" 馃槃

No w艂a艣nie nie tylko Tobie, m贸j ch艂op i kolega te偶 o tym wspomnieli 馃ぃ Ja musz臋 nadrobi膰.

No ja jeszcze musze zobaczyc pierwszego Znachora bo go nie widzialem, ciekawe czy lepszy niz ten Hoffmana.

No i skonczylem kolejny raz potterowa serie, za kazdym raziem przezywam to jakbym nigdy wczesniej tego nie widzial 馃槃

Oooo to juz 馃槷聽Bardzo lubilem pierwsze Igrzyska Smierci a podobno te sa jeszcze lepsze, troche dziwnie wyobrazic mi sobie Snowa jako spoko goscia, ale zobaczymy XD

Ja pewnie bede szybciej, nie wybieralem sie bo kompletnie o tym zapomnialem, ale skoro juz wiem to kino w tym tygodniu na pewno 馃槃