Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

news (G)I-DLE, aespa i IVE łączą siły w singlu "NOBODY"


Baka
 Share

Recommended Posts

1874341388_1699273929(1).thumb.jpg.cb9c72aec239b402c0ae08c28455976d.jpg

 

(G)I-DLE, aespa, IVE oraz inne dziewczęce grupy czwartej generacji łączą siły w historycznej kolaboracji. Skład zostanie ujawniony stopniowo na oficjalnym kanale YouTube M:USB (Muse B) oraz mediach społecznościowych.

"NOBODY" zostało stworzone przy udziale renomowanych kompozytorów zarówno z krajowej, jak i międzynarodowej sceny muzycznej, a teksty napisane zostały przez Seo Ji-eum

Producent stojący za tym olbrzymim projektem powiedział: "Ta kolaboracja łamie istniejące normy i formaty. Dzęki tym wszystkim, artystom, twórcom oraz pracownikom którzy są związani z tym projektem będzie to wyjątkowy prezent dla wszystkich fanów kpopu."

 

  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Przyznam szczerze, że jestem bardzo zainteresowany tym projektem 😀! Członkinie z trzech grup, które lubię (w tym dwie szczególnie), więc nie potrzebuję dodatkowej zachęty 😄 Czekam na więcej info i ujawnienie, kto konkretnie bierze udział w przedsięwzięciu.

Link to comment
Share on other sites

1699376067-untitled-1.jpg.93580fc607fd60a0f418a3fbbcc7f331.jpg

 

Taki mały apdejt: Do tego projektu zostały wybrane Soyeon z (G)I-DLE, Karina z aespa oraz Wonyoung z IVE.

"Piosenka NOBODY" zostanie wydana 16 listopada na popularnych platformach streamingowych na całym świecie. Przed premierą singla różne teasery oraz wideoklipy zostaną ujawnione na oficjalnym kanale YouTube i platformach społecznościowych M:USB.

 

Link to comment
Share on other sites

Nigdy sobie nie wyobrażałem tych trzech idolek w jednym utworze bądź razem na scenie, ale muszę przyznać, że poziom ekscytacji rośnie z każdą chwilą 😊 Soyeon na pewno zadba o dobry rap, Wonyoung o wokal, a Karina będzie mogła udzielać się w każdej partii 😁

Link to comment
Share on other sites

News nie do końca aktualny, ale domyślam się, gdzie Baka mógł trafić na te informacje 😅 Soyeon faktycznie weźmie udział w projekcie, ale w przypadku IVE, nie będzie to Wonyoung tylko Liz 🤭 Czekamy więc co z Kariną (czy będzie to ona, czy inna członkini aespa).

Link to comment
Share on other sites

Dobra, to mamy już oficjalny skład, który wziął udział udział w nagrywaniu "NOBODY". Tak więc, są to: Soyeon (G)I-DLELiz IVE i Winter z aespa.
Wrzucam też oficjalne fotki:
soyeon.thumb.jpg.7955b34380764380ba14e8a83f188607.jpgliz.thumb.jpg.aa0bf4eb688249c3932f56869c006af9.jpgwinter.thumb.jpg.ed9fe1e1c0ecae16af189f541bea5371.jpg

  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Był teaser to jest i pełny klip 😄 Bardzo fajna, funkowa kompozycja, podkreślająca wokalne możliwości dziewczyn. Winter jak zawsze, naturalnie słodka ze swoim delikatnym głosem, Soyeon wprowadza nieco pikanterii, a Liz dołącza na pełnej klasie. Ogólnie: świetne!

 

  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Soyeon prześliczna po prostu wow! Winter też super ale najbardziej jestem zachwycony jak sobie poradziła LIz ❤️ cieszę się, że to właśnie została wybrana do tego projektu!  Bardzo do niego pasuje i świetnie jej poszło. Ogólnie piosenka kozak ale nie pochwycił mnie refren jakby nie pasuje do reszty ale ostatnio to bardzo modne w kpopie (sunmi, red velvet, aespa, nmix). 

Link to comment
Share on other sites

Żałuję, że w klipie zabrakło interakcji między dziewczynami, a mamy jedynie indywidualne ujęcia 🤔 (nie licząc końca, gdzie prawdopodobnie zostały wklejone do tej samej lokacji 😆). Chociaż Winter jest moją faworytką, to muszę przyznać za @Kpoperowicz , że Liz faktycznie prezentuje się naprawdę wspaniale w tym klipie ☺️ Odnalazła się w tych klimatach w 100% (i cieszę się, że ostatnio wróciła do koloru blond, który bardzo jej pasuje ^^).
Tym bardziej cieszy, że na kanale IVE pojawiło się video z serii behind.

 

  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...