Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

singiel DIR EN GREY - 19990120 nowy singiel z klasykami 17.01.2024

harlock
 Share

Recommended Posts

image.thumb.jpeg.26ba1ef012bee309115387d6a2b12cb7.jpeg

W połowie stycznia ukaże się nowy singiel DIRENGREY z klasycznymi numerami nagranymi ponownie z okazji 25-lecia debiutu tej formacji. Pod enigmatycznym tytułem 19990120 ukażą się następujące utwory:

1. yurameki
  2. ZAN
  3. akuro no oka

image.thumb.jpeg.21378230ab0be16ac8876e7f2d45e70e.jpeg

Oficjalna notka (tłum. automatyczne):

Cytat

To dzieło upamiętnia 25. rocznicę wielkiego debiutu DIR EN GREY. Jest to dzieło, które przerabia i nagrywa trzy utwory z trzech singli „Akro no Kari”, „Remain-ZAN-” i „Yurameki”, które ukazały się jednocześnie 20 stycznia 1999 r. DIR EN GREY, który był jeszcze bardziej wyostrzony przez 25 lat, został wyostrzony w dzieło, które uderzy w serca różnych ludzi przez pokolenia.
Będzie włączony do pełnej produkcji limitowanej edycji ・Pierwsza produkcja limitowana edycja. Materiał bonusowy zawiera trzy główne debiutanckie single, trasę koncertową „PSYCHONNECT – tryb „GAUZE”? -"Planuje się nagrać łącznie 7 nagrań NA ŻYWO, w tym SE i film dokumentalny z produkcji.

Inny dziadek podrzucił mi to info, arigatou. Więcej

• Super 1

Niby spoko, ale nigdy jakos nie przemawialo do mnie nagrywanie drugi raz tych samych kawalkow (Taylor Swift jest chyba wyjatkiem bo nie miala praw do wlasnych piosenek wiec nagrala je drugi raz XD)

• Baka changed the title to DIR EN GREY - 19990120 nowy singiel z klasykami 17.01.2024