Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

DRAMKA OF THE DAY


srika
 Share

Recommended Posts

Dzisiejsza Dramka of the day "Daily Dose of Sunrise"

Wczoraj skończyłam oglądać koreańską dramę Daily Dose Of Sunshine na Netflixie. I powiem wam, że dawno nie czułam aż tak wielu emocji podczas oglądania czegoś!!!

Zaczęłam ją oglądać przez naszą główną aktorkę Park Boyoung, ponieważ bardzo podobały mi się inne dramy, w jakich grała: Doom At Your Service i Strong Girl Bong-Soon. I tym razem też się nie zawiodłam jej zdolnościami aktorskimi. 

Drama opowiada o pielęgniarce o złotym sercu, która przeniosła się na wydział neuropsychiatryczny. Poznajemy historię różnych pacjentów, ich zaburzeń psychicznych, a także sposoby, dzięki którym moglibyśmy sobie pomóc w sytuacjach, kiedy nie czujemy się silni psychicznie - jak poprosić o pomóc bliskich, pisanie pamiętnika by wyzbyć się złych i nadmiernych emocji czy też codzienne komplementowanie siebie i najmniejszych rzeczy, które się zrobiło, by pomóc odbudować swoja wartość. Główna bohaterka mimo paru błędów rozwija się i zawsze stara pomóc stawiając dobro pacjentów nad swoje. 

Tutaj podrzucam Trailer 😉

 

Edited by srika
  • Super 2
Link to comment
Share on other sites

 

Wczorajsza Dramka of the day "Twirkling Watermelon"

Z całego serca polecam wam kdrame Twirkling Watermelon!!!

Za tydzień wychodzą ostatnie 2 odcinki i trochę mi smutno z tego powodu, bo strasznie się przywiązałam do postaci 😭 Mimo że nie przepadam za oglądaniem dram wychodzących na bieżąco to po obejrzeniu 1 odcinka co tydzień wyczekiwałam odcinka. 

Chłopak, który jako jedyny w rodzinie potrafi słyszeć, od małego w tajemnicy przed rodziną gra na gitarze. Gdy ojciec dowiaduje się, że jego syn jest w zespole, wybucha między nimi kłótnia, po której syn cofa się w czasie. Odnajduje rodziców i dowiaduje się, że jego ojciec jednak nie jest głuchy od urodzenia. Poznaje go i odkrywa, że on też był w zespole. Dlatego chce mu pomóc i stara się zapobiec wypadkowi, który ma to spowodować. 

Więcej już nie opowiadam sami obejrzyjcie i się przekonajcie 😉

Można obejrzeć na Viki z napisami polskimi / Dramacool z napisami angielskimi

 

 

Edited by srika
  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

  • *srika changed the title to DRAMKA OF THE DAY

Dzisiejsza Dramka of the day nosi tytuł "My Lovely Liar"

Dzisiaj przedstawiam wam drame "My Lovely Liar" w której główne rolą otrzymali Hwang Minhyun (NU'EST, Wanna One) i Kim Sohyun.

Drama opowiada o dziewczynie, która od małego potrafi rozróżnić kłamstwo od prawdy. Jest to zarazem błogosławieństwo, jak i swojego rodzaju przekleństwo. Posiadaczka daru używa go, by pomóc innym oferując konsultacje w swojej kawiarni.

Do mieszkania obok wprowadza się młody tajemniczy chłopak, który zawsze chodzi w maseczce. Jako że jest on powiązany z morderstwem swojej byłej dziewczyny, postanawia ukrywać swoją twarz przed światem. Jest on znanym muzykiem i producentem, którego znają tylko 2 osoby, z którymi pracuje w wytwórni.

Bohaterowie napotykają się na siebie w paru sytuacjach, a kiedy już poznają i zbliżają się do siebie, dziewczyna - Solhee odkrywa, że Doha nigdy jej nie okłamał, przez co zaczyna wątpić w swoje umiejętności. Wtedy też wychodzi kilka rzeczy na światło dzienne.

Zdecydowałam się to obejrzeć, ponieważ wyskoczyło mi w proponowanych na Viki, a jako że kocham Minhyuna to nie mogłam sobie odpuścić. A mimo tego, że po zobaczeniu Kim Sohyun w dramie "Love Alarm" nie mogłam na nią patrzeć, tak źle była wykreowana jej postać, ściskało mnie jak widziałam jej twarz gdziekolwiek i omijałam szerokim łukiem wszystkie produkcje gdzie miała rolę to tutaj bardzo u mnie zapunktowała. Więc ogólnie mówiąc podobało mi się bardzo i nie żałuje obejrzenia tej dramki.

My Lovely Liar możecie obejrzeć na platformie Viki z polskimi jak i angielskimi napisami.

Trailer dramy by jeszcze bardziej zachęcić was do obejrzenia: 

 

  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsza Dramka of the day to "Doona!"

Mogliście o niej już słyszeć, gdyż było o niej ostatnio wszędzie głośno. Drama jest krótka, bo posiada 9 odcinków wiec jesteście tak na prawdę w stanie obejrzeć ją na raz. Główną rolę żeńską otrzymała Bae Suzy - modelka, członkini zespołu Miss A oraz aktorka (Vagabond, Dream High, Start-Up). Rolę męską otrzymał Yang Sejong - model i aktor (Still17, Temperature of Love, Dr. Romantic)

Wonjun zaczyna wynajmować pokój w domu, by być bliżej uniwersytetu, oprócz męskich lokatorów znajduje się tam też Doona. Jest ona idolką, która z danych przyczyn stwierdziła, że kończy swoją karierę. Nikt nie wie że tam mieszka, gdyż rzadko wychodzi z domu i stara się nie wychylać. Główni bohaterowie poznają się, Wonjun staje się dla Doony oparciem i przyjacielem, a nawet wychodzi z tego cos więcej.

Oglądając tą dramkę momentami chichotałam jak nastolatka, a serce nie raz zabiło mocniej. Dużo osób twierdzi, że powinno się inaczej zakończyć i według mnie mają rację!!!

Możecie ją obejrzeć na Netflixie a tutaj podrzucam Trailer 😉

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...