Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

Hejka!!!


srika
 Share

Recommended Posts

Hejka!!!

Jestem Wiktoria ale możecie mi mówić srika. Jestem wielką fanką jeżdżenia na koncerty, jedzenia dobrego żarcia, oglądania dram azjatyckich i zdecydowanie słuchania kpopu. Siedzę w tym od 7 lat i nie zamieniłabym tego na nic innego.

Słucham wielu zespołów ale moimi ulubionymi są Seventeen, Luminous, CLASS:y, KARD, Nct i WayV. A solistami Corbyn, LXX, Sunmi, oceanfromtheblue. Jak chcecie się nauczyć jakiegoś zespołu to piszcie postaram wam się pomóc. 

Kocham oglądać dramy azjatyckie nawet założyłam w zakładce Pobocze azjatyckie —> KINO I TV temat dramas of the day gdzie bede starać się codziennie wstawiać dramy do polecenia. 
Miło was poznać wszystkich i życzę miłego wieczorku 🥰

  • Super 2
Link to comment
Share on other sites

Hej 🙂 Pierwsza myśl: "ma na avatarze jednego z członków Seventeen?". Nie będę jednak próbował zgadnąć imienia/pseudonimu, bo nie chcę się ośmieszyć xD Zauważyłem Twój temat o dramach, ale nie tylko. Widać tam Twoją pasję, więc miło, że dzielisz się nią z innymi. Oby tak dalej ;)!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...