Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

zakończony Mion / Vicke Blanka - 02/03.12.2023 Kraków (Magnificon 2023)


johnyzlampy
 Share

Recommended Posts

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „2-3 GRUDNIA 2023 e 2023 MAGNIFICON WINTER EXPO KRAKOW”

W ramach tegorocznego Magnificonu zapowiedziane zostały koncerty Vicke Blanka oraz Mion.
 

Cytat

 

Kochani!
Z przyjemnością ogłszamy dziś pierwszego gościa zimowego Magnificonu. Będzie nim japońska piosenkarka i kompozytorka MION. Pochodząca z miasta Nagoja artystka otworzyła sobie drogę do kariery muzycznej zdobywając w wieku 16 lat nagrodę Outstanding Performance Award w konkursie Music Revolution zorganizowanym przez firmę Yamaha. Od tego czasu może pochwalić się licznymi sukcesami, w tym pierwszym miejscem na prestiżowej liście przebojów firmy Oricon z singlem "Summer Magic". Przez ponad dziesięć lat działalności artystycznej MION wydała 11 singli i odbyła cztery trasy koncertowe po Japonii. Poza swoją ojczyzną wystąpiła już w piętnastu krajach. Kraków odwiedzi po raz pierwszy, przywitajcie ją więc gorąco!
Na Magnificonie zaśpiewa swoje własne kompozycje (J-pop, J-rock oraz ballady), oraz covery popularnych piosenek z anime.

 Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, instrument muzyczny i tekst „0XPE KRAKOW 2-3 GRUDNIA 2023 2023 MAGNIFICON WINTER EXPO MION GOŚĆ”

Cytat

 

Kochani!
Mamy przyjemność przedstawić kolejnego muzyka, który odwiedzi tegoroczny Magnificon. Jest nim wokalista i kompozytor Vicke Blanka. Artysta został zauważony przez szerszą publiczność w 2018 roku, kiedy jego utwór "Masshiro" został wykorzystany w serialu Kemono ni Narenai Watashitachi. Największą popularność przyniosły mu jednak dwa openingi do anime "Black Clover" - "Black Catcher" oraz "Black Rover". Nie było to jedyne anime, do którego stworzył muzykę - piosenki autorstwa Vicke Blanki pojawiły się także w serii "Fruits Basket" oraz filmie "Shikioriori". Napisał również ending do francuskiego filmu "La Revanche des Crevettes pailletées". Trzecia płyta wokalisty, "Devil", zdobyła pierwsze miejsce w kategorii J-pop na liście przebojów serwisu iTunes. W zeszłym roku Vicke Blanka wydał płytę "Best album supervillain", będącą kompilacją jego najlepszych utworów z pięciu lat, które upłynęły od chwili debiutu. Natomiast najnowszy album "Worldfly" to zapis jego licznych podróży po całym świecie. W tym roku artysta odwiedził już między innymi Japan Expo w Paryżu, Rimini Comix oraz Gamers8 w Rijadzie. Zapraszamy serdecznie na koncerty!

 

Może być grafiką przedstawiającą 2 osoby i tekst „OXPE KRAKOW 2-3 GRUDNIA 2023 2023 MAGNIFICON WINTER EXPO Vicke Blanka GOŚĆ”

Bilety dostępne pod adresem: https://magnificon.conrego.com/registration

Link to comment
Share on other sites

  • johnyzlampy changed the title to Mion / Vicke Blanka - 02/03.12.2023 Kraków (Magnificon 2023)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...