Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

Baka ja


Baka
 Share

Recommended Posts

Cześć!

Niby wypadałoby na początku się przedstawić, ale jakoś pochłonęło mnie modyfikowanie silnika forum i dodawanie fajnych rzeczy.

J-music interesuję się od 14 roku życia, czyli już ponad 20 lat, co prawda miałem długą przerwę, ale pewnego dnia obudziłem się rano z myślą, że fajnie byłoby pogadać o tym na forum, grupy i discordy jakoś nigdy mi się nie podobały.

Co mogę napisać o sobie, lubię sadzić roślinki, oglądam dużo filmów w wolnym czasie. Co prawda nigdy nie udzielałem się mocno na żadnym forum oprócz Ayumi World (straaaaasznie dawno temu), ale za to czytałem i przeglądałem bardzo dużo serwisów.

Pamiętam Jrock Mafię, Jmusic4ever, K-music Forum (nie pamiętam czy mieli jakąś nazwę czy nie), Frukto. Bardzo często odwiedzałem też Tanuki czy Anime.com.pl. Przez jakiś czas czytałem też forum Asian Music Polska, do momentu az nie można było czytać jako gość 😄

Mam nadzieję, ze ten mini projekt rozbudzi trochę uśpionych użytkowników którym brakuje takiego miejsca, a z czasem przyciągnie też nowych!

Link to comment
Share on other sites

Widać, że zapał jest, więc mam nadzieję, że z czasem cała ta praca przyniesie dobre owoce i zostanie odpowiednio wynagrodzona ^^ Miło, że pojawiło się takie miejsce!

  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

No w końcu musiałem w przerwie między rozwijaniem forum a pracą 😄

Co masz na myśli mówiąc dziwne rzeczy na tanuki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...