Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

news Jisoo z BLACKPINK w nowym serialu


Baka
 Share

Recommended Posts

1693452757-20230830-i.jpg.4be1294f8fd6d9e069f37a4bc0affb14.jpg

Aktor Park Jung Min oraz Jisoo z BLACKPINK otrzymali propozycje zagrania głównych ról w nowym oryginalnym serialu Coupang Play zatytułowanym "Influenza".

Współautorami "Influenza" są Han Ji Won ('Parasite') i Ji Ho Jin. Serial opowiada historię żołnierza i jego dziewczyny, którzy rozstają się tuż przed tym, jak świat ogarnia apokalipsa zombie. Fabuła dramatu opiera się na powieści autorstwa Hana Sang Woona.

Park Jung Min otrzymał propozycję roli Jae Yoon'a, młodego mężczyzny, który zaciąga się na obowiązkową służbę wojskową w dość późnym wieku 26 lat, po kilku próbach uniknięcia poboru. Jest to osoba nadmiernie zaniepokojona przyszłością i swoim związkiem, więc postanawia go zakończyć aby zmniejszyć swoje zmartwienia. Tymczasem świat zewnętrzny zostaje opanowany przez zombie.

Jisoo otrzymała propozycję roli dziewczyny Jae Yoon'a, Young Joo, która ma pełne ręce roboty z niepewnym i mało pomocnym chłopakiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...