Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

zakończony Wygraj bilet na koncert Esprit D'Air


Baka
 Share

Recommended Posts

b0a7b218-unnamed-1024x576.thumb.png.517831f974d83147f41117fc8df01ce3.png

Dzięki uprzejmości Esprit D'Air mamy dla Was do wygrania dwie wejściówki na koncert który odbędzie się już 8 października w Krakowie.

Jedyne co musicie zrobić to polubić nasz profil na FB - klikzarejestrować konto na naszym forum aMusic.pl i w tym temacie napisać dlaczego chcesz wybrać się na koncert. Może to być krótkl tekst, stworzenie mema, lub inna wymyślona przez Ciebie forma.

Na zgłoszenia czekamy do 20 Września 2023 po czym wybierzemy dwie najfajniejsze odpowiedzi a ich autorzy wejdą na koncert zupełnie za darmo!

Czas start!

*Informacja bezpośrednio od Esprit D'Air: Bilety zostały wyprzedane, nie ma już możliwości kupowania wejściówek, bilety konkursowe sponsoruje artysta i to jedyna możliwość na ich otrzymanie!

Link to comment
Share on other sites

  • Baka pinned this topic

Krótka (prawdziwa!) historia:

Jako że w "fandomie" nie siedzę już od kilku lat, o koncertach japońskich artystów dowiaduję się w większości przypadkowo lub od znajomych. Esprit D'Air nie znałem, dopóki znajoma z Krakowa nie podrzuciła mi informacji o tym koncercie z komentarzem "sprawdź, fajnie grają, powinno Ci się spodobać". I cóż... spodobało mi się! I to na tyle, że postanowiłem kupić bilet chyba dzień później po jej wiadomości i sprawdzeniu zespołu na Youtubie. Znajoma jednak nie była wtedy jeszcze pewna, czy sama będzie mogła pójść, i zwlekała z zakupem... trochę za długo. Bo teraz niestety koncert wyprzedany, i same chęci już nie wystarczą. Dlatego biorę udział w konkursie - chciałbym być dobrym kumplem i oddać jej swój bilet, a samemu skorzystać z wygranego w konkursie. Warto spróbować!

Link to comment
Share on other sites

  • Baka changed the title to [Zakonczony] Wygraj bilet na koncert Esprit D'Air
  • Baka changed the title to Wygraj bilet na koncert Esprit D'Air
  • Baka locked this topic
  • Baka unlocked this topic
  • Baka unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...