Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

Katowice - Oh My Ramen


tomika
 Share

Recommended Posts

Lokalizacja: Katowice, ul. Pocztowa 10

Ceny: 50 zl/os.

 

Oh My Ramen to kolejna miejscówka, którą odwiedziliśmy przy okazji małej wycieczki z Krakowa. Plan był taki: znaleźć jakiś dobry ramen w Katowicach. W Krakowie byłoby to banalne, ale Katowic nie znam na tyle dobrze, więc google moim przyjacielem.

Restauracja znajduje się jakieś 10 minut od dworca PKP, więc udało nam się nie zgubić. Do środka weszliśmy jakieś 10 minut po otwarciu i dobrze, bo po kolejnych 10 nie byłoby już gdzie usiąść. Niestety lokal jest maleńki i stoliki zapełniają się w mgnieniu oka. Najpewniej najczęściej kończy się na czekaniu na wolny stolik przed wejściem. Ewidentnym problemem była też kiepsko działająca klimatyzacja, dzień był gorący, a miałam wrażenie, że w środku było jeszcze cieplej. Gorąca zupa + kiepska klima = kiepskie połączenie, ale przeżyliśmy.

W zamówieniu postawiłam na standardowy Tantanmen i uważam, że był prawidłowy, mięso niezłe, dodatki smaczne, makaron sprężysty, aczkolwiek w przypadku bulionu myślę, że kosztowałam już lepszego. Porcje całkiem spore, na tyle żeby się najeść i mieć dość energii na kilka kolejnych godzin.

Podsumowując jedzenie niezłe, ale jeśli klima nie zacznie działać lepiej to mnie tam nie zobaczą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...