Jump to content
Cześć! Widzisz 90% forum. Zaloguj się, lub zarejestruj aby zobaczyć całość i brać udział w konkursach! Szybkie logowanie Google i Discord dostępne! ×

NICO Touches the Walls


Baka
 Share

Recommended Posts

NICO Touches the Walls


NICO Touches the Walls to japoński zespół muzyczny, który powstał w 2004 roku. Grupa zyskała dużą popularność w Japonii dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu, które łączyło różne style muzyczne, takie jak rock, pop, i indie. Oto krótka biografia zespołu:

NICO Touches the Walls zostało założone w 2004 roku przez czterech młodych muzyków: Mitsumura Tatsuya (śpiew i gitara), Furumura Daisuke (gitara basowa), Tsushima Shotaro (gitara) oraz Sakakura Shinichi (perkusja). 

W 2007 roku grupa wydała swój pierwszy album zatytułowany "Walls Is Beginning". Jednak prawdziwym przełomem okazał się rok 2008, kiedy to zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Ki/oon Records. Ich drugi album, "Who Are You?" zyskał ogromną popularność i pozwolił zespołowi zdobyć rozgłos w Japonii.

Największe Sukcesy: NICO Touches the Walls zdobyło jeszcze większą sławę dzięki swoim przebojom, takim jak "Diver", "Hologram" i "Niwaka Ame ni mo Makezu". Piosenka "Hologram" została wykorzystana jako opening w popularnym anime "Naruto: Shippuden", co przyczyniło się do zwiększenia rozpoznawalności zespołu.

Zespół kontynuował wydawanie albumów i singli, eksplorując różne style muzyczne i rozwijając swój własny unikalny dźwięk. Ich koncerty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a NICO Touches the Walls stało się jednym z najważniejszych zespołów na japońskiej scenie muzycznej.


 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...